Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: Nikkei vétel

Fornit Előzmény: #712078

Én tegnap vettem egy fél pakk HBAN-t (9,14) és egy fél pakk BK-t (36,35). Így a kettő ad ki egy normális méretű poziciót együtt.