Re: Nikkei vétel 2014. október 21. 18:08 Fornit Előzmény: #712078 Én tegnap vettem egy fél pakk HBAN-t (9,14) és egy fél pakk BK-t (36,35). Így a kettő ad ki egy normális méretű poziciót együtt.