Re: T-Mobile US
Janicroft Előzmény: #711951MCd-nek ez nem túl jó hír, eddig nem nagyon reagálta le az orosz történéseket, mert csak néhány éttermet érintettek az orosz intézkedések, de ez most megváltozik:
http://www.napi.hu/nemzetkozi_vallalatok/igy_valaszolnak_az_usa-nak_az_oroszok.588411.html