Re: T-Mobile US
rbbj11 Előzmény: #711959én 28-ra tettem limit vetelt, es 30,5-re, hogy ha elkezd korrekciozni, ne maradjak ki belöle.
Egyébként a fair ára min. 32, inkább 35. A mostani vérengzés után is kevés hasonló jó cég van fair áron, leginkäbb mind kicsit dräga, nemhogy fair fundäs är alatt. Hirtelen csak MS jut eszembe, aki hasonló jó vétel. CVX és sok más cég is persze hasonló jó vétel, de a szektor sem mindegy, es most olaj+gaz szektor alapbol nagy riziko. URBN szektoräban nulla az extra riziko.
Hiäba yahoo is nagyon jo vetel, de ott meg alibaba a rizikó.