Re: T-Mobile US 2014. október 18. 18:35 rbbj11 Előzmény: #711955 fundásan urbn is agyon van diszkontálva, sztem nagy meghuzás lesz, mire kijön gyj nov elejen, mert most a pletykära eladäs van...