Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: T-Mobile US

rbbj11 Előzmény: #711955

fundásan urbn is agyon van diszkontálva, sztem nagy meghuzás lesz, mire kijön gyj nov elejen, mert most a pletykära eladäs van...