Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

KawaBazsy Előzmény: #711919

Legutóbb a sárga metró Mexikói úti végállomásánál volt a találka.. Nekem monnyuk a XI jobb, a pizzériánál.. :-)