Re: nincs cím 2014. október 17. 19:58 Fornit Előzmény: #711908 Nekem is az a szimpatikusabb , ha a 2 közül kéne választani. Itt egy mai cikk, ebben is írnak a cvx-ról. http://www.marketwatch.com/story/5-energy-stocks-to-consider-amid-slump-2014-10-16?link=MW_latest_news