Re: T-Mobile US 2014. október 14. 18:03 rbbj11 Előzmény: #711607 45,86on volt a limitem, pont nem jött le odäig, h. a fene vigy el...most mär kivärom, tartos lesz e a pattanäsa, D1-en is?