Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

KawaBazsy Előzmény: #710886

Lehet h Sumér is jön végre, ha addig ki nem talál vmit.. Ha jönne, akkor sztem társulna Waszival.