Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Ricsi Előzmény: #710559

Annyira tetszenek a hsz-eid :))

Fel sem merül benned, hogy lehetne ezt jobban is csinálni. Olyanokat kérdezel, hol tartana az ország, ha nem lopták volna el az MNYP-t.

Hát, ha nem ez a fatökű banda vezetné, sokkal előrébb. Abból a 3 000 milliárdból igazából semmi nem történt, csak elherdálták. Visszaszedtek egy csomó államkötvényt, mégis nő az adósság. Vettek MOL-t, aminek azóta a közelében sincs az ára. És még elszórták mindenfelé, de értelmes dolog nem lett belőle.

Nézd, lehet most izmoskodni, hogy naugye, csak elindult az ipar. Csak tudod, az a probléma, az ipar azokkal a gyárakkal indult el, akiket a szocik hoztak ide. Az általad oly nagyon csodált fijjúk eddig senkit nem hoztak ide, aki érezhetően hozzájárulna a GDP-hez.

Most persze lehet megint verni a nyálat, hogy jajj de jó, jön a gumigyár. Csak tudod, amikor nem a fijjúk tudtak ebből lopni, akkor ezt megtorpedózták. Egyáltalán nem érdekelte őket az ország sorsa, csak a saját, pitiáner politikai hasznuk.

Sorolhatnám napestig, de nem teszem. Szóval, hol tartana az ország, ha nem ezek vezetnék? Sokkal előrébb!!!!