Re: nincs cím
matgab Előzmény: #709743mit nekem a világ legnagyobb tőzsdei kibocsátásból eredő nyereség...!
Ha én résztulaj lettem, az előbb bezúg 10%-ot, aztán majd meglátjuk mi lesz...
a faktor az faktor , nem viccel.
Ha a kínai gazdaságot lenyomtam a felére 2008 -ban, amikor augusztusban kínai részvényalapot vettem, akkor egy nyomorék kis yahoo az nem fog ellenállni a faktornak.