Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #709729

ebben az a mérgesítő, hogy vehettem volna olcsóbban is, ha odafigyelek. Nem azt bánom, hogy vettem, hanem hogy indításnál buktam a lehetőséghez képest...