Re: nincs cím 2014. szeptember 22. 16:29 Janicroft Előzmény: #709727 Lásd kivel van dolgod, 39.39-en vettem belőle én is, sorstársak lettünk (rbbj-vel is). Megtörjük a faktort! (nehéz lesz)