Re: Tesco - TSCO 2014. szeptember 19. 22:12 rbbj11 Előzmény: #709587 srácok, mi van ANR-rel? Sztem kicsit túlütik...persze full veszteséges meg minden, de könyv szerinti érték harmadán van!