Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Tesco - TSCO

rbbj11 Előzmény: #709587

srácok, mi van ANR-rel? Sztem kicsit túlütik...persze full veszteséges meg minden, de könyv szerinti érték harmadán van!