Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Tesco - TSCO

rbbj11 Előzmény: #709570

Mert mindkettö tul van fütve és túl van értékelve. Ezüstöt jelentösen tökeáttétellel vettem 10%-kal feljebb és még csak be sincs rakva stop.

Ahogy Lennar-on se volt hetekig stop, most már van vagy 10%-ra...Ha olcsónak gondolom a vételt, akkor a stop távoli, ha túlárazottnak gondolok vmit, de mégis TA vagy egyéb alapon beleveszek, akkor szük stop.