Re: T-Mobile US
Janicroft Előzmény: #709504Megnéztem az elmúlt éveket, így alakult az MCD osztalék, ennyivel nőtt az előző évhez képest:
2008 37.5 cent
2009 50 cent 13% növekedés
2010 55 cent 10% növekedés
2011 61 cent 10,9% növekedés
2012 70 cent 14% növekedés
2013 77 cent 10% növekedés
2014 81 cent 5% növekedés
És most ismét 5% oszteléknövekedés.
Nem rossz ez, bár jobb lenne ha visszatérne a 10-14% környékére az osztaléknövekedés üteme. Azt sem szabad elfelejteni hogy az árfolyam is szépen halad, a 2008-as 55 dolláros szintről eljutott 100 dollár fölé is.
Ahogy látom van ebben egy nagyon szép hosszútávú emelkedő trend, és most ér le az árfolyam a trendvonal? aljára, ha innen tud pattanni akkor folytatódhat szépen az emelkedés akár évekig.