Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: T-Mobile US

Janicroft Előzmény: #708829

Megemeli 5 százalékkal a negyedéves osztalék fizetését a McDonald's (NYSE), ezzel 85 centet fizetnek ki a korábbi 81 helyett. Egyébként 1976 óta minden évben emelt valamennyit az osztalékon a cég, míg 2014 és 2016 között összesen 18-20 milliárd dollárt tervez visszajuttatni a részvényeseknek, írja a MarketWatch.

Hurrá! :D