Re: Tesco - TSCO
Bendeguz Előzmény: #709259Hetesen és hónaposon is meredek emelkedő 25 éve folyamatosan, 160-szorozott a kibocsátás óta.
Hetesen indikátorok közül STS és CCI friss vételi jelzést adott, MACD és RSI semleges (középen). MACD-ben még nem jött vétel, RSI pedig nem eladásról fordult le, vagyis érvényes vétel van rajta is.
DANAHER Corp. technikai elemzés: http://i.imgur.com/uUTi728.png
Mi van a képen? Technikailag a kezdetek óta bullos, de a napos felbontású ábrán túl sok az ellenállás és az indikátorok is túlfűtöttek, így vételben még nem gondolkodnék. A sötétzöld emelkedő trendvonalon érdemes lehet próbapakkal játszani, 81-en pedig eladni. Pár %, nem nagy dobás, ez inkább fundamentálisan lehet jó sztori, de ezt majd RBBJ előadja.