Re: Tesco - TSCO
rbbj11 Előzmény: #709259ha már beszéltünk wdc-ről, gondoltam megjátszom a 110-t...ma teljesült long belépő. Erre épp a záró percben ki is verték a stopját!! Ilyen rövid életű és mérhető bukóval együttjáró pozim rég volt....na de ha már ilyen csúnya TA képe van, beadtam short limitet ezúttal...remélem nincs gyj-je mostanában?