Re: Tesco - TSCO 2014. szeptember 15. 19:59 rbbj11 Előzmény: #709231 mostanra érzem elég tartósnak és nagynak a világban lévő feszkókat ahhoz, hogy rtn-t vettem És hát a korábban nem teljesített 110-et is néztem, ami most ta alapon is jobb eséllyel meglehet