Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Zacks Ultimate

Bendeguz Előzmény: #708934

ja, tartom avh-t. ki fog törni és 110$ a célár :)

lci-t is tartom, nincs benne nagy lóvé.

tesla szépet ment, de 330-at akarok látni, ott eladom.

mux meg az arannyal együtt megmakkant. fene se gondolta, hogy világháborús hangulatban ekkorát esik. no de hát a dollár meg erős.