Re: Kockázat nélkül aratnak a kamu tőzsdei cégek Magyarországon
banyaiz Előzmény: #708233Nem kóstoltam még egyik terméküket sem. Nem tudom mi a filozófiája a kajájuknak. Kevés szénhidrát, és mellette legyen tartalmas?
Ha kiváltja valaki csökkentett szénhidráttartalmú "kenyérrel" a korábbit, és mellette nyomja a "fitneszt" elhiszem, hogy fogyni fog.
Na jó mindegy nem is ez a lényeg. Megnéztem most a tájékoztatójukat azt nem árulják el mennyiért reklámoz Agassi. Ami pénzt most összeszednek az mind elmegy a reklámra? Gondolom nem 2 fillérért fog updatet reklámozni.
Az egész történet azon áll vagy bukik külföldön mennyire tudják eladni "magukat".
Magyar piacon gondolom aki updatelni akart az már megtette nagyjából. Világpiacon még sok a lefogyni vágyó. Egy Agassi reklámkampány biztos segít az ismertségben, de, hogy elég e ahhoz, hogy egy angol rákapjon erre a cuccra, hát nem tudom .