Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Fornit Előzmény: #703064

Mást is figyelgettem ekkor ám.

Ápr legvégén-május kb közepéig 55 zsinórbani napi strong buy ajánlásukat, és a záróáraikat. Ezeket megnéztem a most pénteki zárókhoz képest.

Az ötvenöt részvény átlag 3,24%-ot emelkedett, alulteljesítve a nagy amerikai átlagot.

Referenciaként: SPY +5,77%

Mivel 55 részvényből portfóliót építeni elég sok tőke szükségeltetik nézem egy reálisabb 15 darabosra is,úgy hogy az első tizenöt rv zsinórban aztán a 2-16, 3-17 stb... kissé random az eredmény mert a 41 variációból 15 minuszos lenne ( a legrosszabb -6,76%), és csak 10 teljesítette volna felül a SP-t legalább 2%-al (a legjobb kombó 13,85%).

Szóval veszélyes lehet kritikátlanul elfogadni és megvenni zsinórban az ajánlásokat és azokat fix ideig mérlegelés nélkül tartani.