Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Bendeguz Előzmény: #706776

MUX-ban az árbocszalag a korábbi csúcsra mutat 3,70 körül. Ma kitört. Most szóltam, hogy van benne 20% :)