Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Bendeguz Előzmény: #705530

Mindegy, nem is érthetjük. Jó gyj-re is beadták ezerrel. Mikor lesz már végre short covering? :)

Tesla nálam irány 330 szeptember-október környéki céllal. Ha SC is lesz, akkor a hiperbola tetejére kell húzni a stoppot és óránként utánahúzni :D

LCI 10% plusz körül van, volt az 30% mínuszban is a költözésem körül. Netem se volt, még szerencse. Leheg kiugrottam volna belőle.

AVH-ban nincs élet, nem is érdemes nézni. Most 1-2% mínuszban van, de mindegy.

MUX -15%-ban van, de az volt a legkisebb pozim, vagyis kábé ennyit ittam el szombat este :D