Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Ddavid Előzmény: #705428

HP szépen tolja még tartja a sávot. A köv. félévben szép profit lesz a unit csökkentésnek köszönhetően.

De ez sem gyenge hír:

USA: Szövetkezne a BMW és a Tesla

A Tesla (Nasdaq) és a BMW (Xetra) vezetői arról egyezkedtek a napokban, hogy a két cég közösen építsen ki olyan elektromos töltőállomásokat, melyeket különböző típusú elektromos autók is tudnának használni. A Tesla mellett a BMW is erőteljesen nyomul az elektromos autók piacán, és a két nagyvállalat együttműködése az ilyen autók további terjesztését szolgálná. A Tesla vezére épp tegnap jelentette be, hogy megosztja a cége szabadalmait a versenytársakkal. A Tesla 0,4 százalékot erősödhet nyitáskor.