Re: nincs cím
rbbj11 Előzmény: #705341"van valami nagybevásárlós sztori, de nem értem annyira mint te" ez mux-ra vonatkozott? Mert nem tudom, meddig tartsam, egyelőre nagy minuszból jött vissza, most van csekély plusszban...3,0-ig terveztem eredetileg tartani