Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Bendeguz Előzmény: #705272

jut eszembe, ha lesz ősszel Erdőbénye, akkor nem lehet kifogásod a távolmaradásra, hiszen én még messzebbről megyek :))) akár mehetünk együtt is és felvesszük a többi osztrák meg nyugat-magyart.