Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #705188

az igaz lehet, csak nem biztos hogy idegeim is birnák, ha -30%-on látnám a pozit pl. 2 hét mulva, még akkor is, ha utána teljesíteni a targetet 3 hónap mulva... :s