Re: nincs cím 2014. június 5. 10:07 rbbj11 Előzmény: #704755 en is kicsivel 110 alatt várok eladással nekem az is jo, ha 2 het alatt eri el :) ha jol jönne ki a lepes, meg erdemes lenne mcd-re váltani az innen kiszabadult penzt, talan az epp visszateszteli majd 100-at