Re: nincs cím
Janicroft Előzmény: #704297Azért raktam oda mert a gyj utáni pozitív árfolyamreakció után már kényszerűségből be akartam rakni valahová hogy mindenképpen megmaraadjon ez a nyereség is, valszeg rosszul határoztam meg a szintet, de ha esetleg korrekciózna egyet akkor lehet hogy visszaveszem. KBC 28,9-re rakta a STOP-ot, ez nekem elfogadhatatlan mert 28,5-ön vettem meg, emelkedett azóta sokat, semmiképp nem akartam végignézni a nyerő elolvadását egy esetleges negatív piaci hangulat vagy bármi más okból történő esés esetén.