Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Fornit Előzmény: #704109

Minimális nyerővel adtam el, gyakorlatilag a nullvédő zárta, pedig megvolt 32 $-nál is. Nem gondoltam, hogy ennyire visszaadják.

Sajna nem vettem vissza...