Re: nincs cím 2014. május 23. 14:20 Ddavid Előzmény: #703866 Hát a kútfúrás meg Győr most... De eredmények alapján javuló pályára állt és egyedül a vezetőséggel kapcsoaltban vannak kételyeim. Te RBB mennyire vagy érdekelt benne?