Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Ddavid Előzmény: #703866

Hát a kútfúrás meg Győr most... De eredmények alapján javuló pályára állt és egyedül a vezetőséggel kapcsoaltban vannak kételyeim.

Te RBB mennyire vagy érdekelt benne?