Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #703637

nem annyim van.

970től le is van, meg 600tól fel is, és még bővítek, ha megy le.

A több százamtól még messze vagyok. Ez a jó benne.

Azt mondták a kollégák ne nyissak meg mindent egy helyen.

Kíváncsian várom kinek van fentebbről nagyobb shortja :D

Neked mennyi van? Úgy láttam tegnap likvidáltad magad. Hány darabbal?