Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #703637nem annyim van.
970től le is van, meg 600tól fel is, és még bővítek, ha megy le.
A több százamtól még messze vagyok. Ez a jó benne.
Azt mondták a kollégák ne nyissak meg mindent egy helyen.
Kíváncsian várom kinek van fentebbről nagyobb shortja :D
Neked mennyi van? Úgy láttam tegnap likvidáltad magad. Hány darabbal?