Hozzászólás
FrontinSziasztok
Tegnap és ma én is zártam a shortok egy részét. Ma reggel a chartból már látni lehetett, hogy nincs vége az emelkedésnek. Délelőtt fejeződött be egy impulzon belüli 3. hullám 3. alhulláma (intenzítás és forgalom megjött + csatornatörés), és látható volt, hogy némi pihenő után újabb csúcs következik, még ma. Ezért is zártam a shortok egy részét. Szerintem holnap/holnapután korrekció (talán még a kitörési pontig is visszatesztelhetünk), de minimum konszolidáció következik egy 4. hullám képében, majd miután ez lefutott jöhet egy záró ötös, ami jó magasra is mehet akár. A maradék shortjaimat szeretném lejjebb zárni, jó lenne minimalizálni a veszteséget, és tiszta fejjel újabb lehetőség után kutatni.