Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #703584

Nem egyszerű az biztos.

Szerintem ezért kell hozzá a TA.

A -100+200as kamat mindenkit megtréfál mellette.

Mára ennyi.

Üdv.