Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #703576

De miért tartjátok ennyit?

Korrekt hogy beírjátok.

Nincs ebben semmi.

Én a sunyizást nem szeretem, de ha valaki beírja az korrekt és szurkolunk érte!