Re: nincs cím 2014. május 20. 17:42 Hathor Előzmény: #703576 De miért tartjátok ennyit? Korrekt hogy beírjátok. Nincs ebben semmi. Én a sunyizást nem szeretem, de ha valaki beírja az korrekt és szurkolunk érte!