Re: Hétéves csúcs - Berobbant a magyar gazdaság
Frontin Előzmény: #703323Én meg remélem, hogy a jövő héten beborul de rendesen! Bocs! ;-)
Ma pont az ellenálláson záratták be a bux-ot, ebből még bármi lehet. Részemről fut tovább minden, bár most már tényleg nagyon feszül a pozi. Meglátjuk...