Re: Hétéves csúcs - Berobbant a magyar gazdaság
Hathor Előzmény: #703245Valami fej-váll szerű van, ha jól látom ,-)
260-280közötti szintet ha letörjük, csumi van.
http://postimg.org/image/p9fe4407d/
na persze ezt várjuk.
Stopot kiszedjük, nehogy turka piszka legyen érte jobb váll tető felszurással : D
OTP gyorstól nem csak én nem ájultam el, más sem.