Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Hétéves csúcs - Berobbant a magyar gazdaság

Hathor Előzmény: #703245

Valami fej-váll szerű van, ha jól látom ,-)

260-280közötti szintet ha letörjük, csumi van.

http://postimg.org/image/p9fe4407d/

na persze ezt várjuk.

Stopot kiszedjük, nehogy turka piszka legyen érte jobb váll tető felszurással : D

OTP gyorstól nem csak én nem ájultam el, más sem.