Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Hétéves csúcs - Berobbant a magyar gazdaság

Hathor Előzmény: #703182

Itt a felminősítés: Románia már kettővel jobb Magyarországnál

2014. május 16. 08:26

A korábbi BB+ szintről BBB- szintre emelte Románia devizaadósságának besorolását a Standard and Poor's, ezzel befektetési kategóriába került a harmadik hitelminősítőnél is. Az új besoroláshoz rendelt kilátások stabilak. Ezzel Románia immár két hellyel van előrébb az S&P-nél, mint Magyarország.