Re: Hétéves csúcs - Berobbant a magyar gazdaság
Hathor Előzmény: #703108Mai Midcap jelentések is már nyereségről, növekvő árbevételekről ír.
Nem csoda.. nullára le van minden értékelve, full apport leírások voltak mindenhol, meg alaptőke csökkentés, részvény névérték csökkentések.
Ideje lenne már fellendülni. Mindegy az, hogy mi mit érzünk a saját pénztárcánkon.
Nekünk nem kell előbb éreznünk a jobb helyzetet, mint a cégeknek.