Re: nincs cím 2014. május 14. 15:02 rbbj11 Előzmény: #703034 nekem vivendi tovabbra sme liebling, de senkit nem beszelek le rola, mert nem rossz. Csak nem hianyzik benne vhogy az x faktor :)