Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #703034

nekem vivendi tovabbra sme liebling, de senkit nem beszelek le rola, mert nem rossz. Csak nem hianyzik benne vhogy az x faktor :)