Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #703014Sok kicsibe lenne. De mindegyikbe szinte egyedüli vásárló vagyok, így óvatos lépésekkel lépkedek bennük most.
A nagyobb tőke várja a beszállást.
Syni igen jól megindult, abban nem vagyok benne, nem ismerem a papírt.