Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #703014

Sok kicsibe lenne. De mindegyikbe szinte egyedüli vásárló vagyok, így óvatos lépésekkel lépkedek bennük most.

A nagyobb tőke várja a beszállást.

Syni igen jól megindult, abban nem vagyok benne, nem ismerem a papírt.