Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #702614Igen azóta feljebb ment mióta néztem.
Most már kalapács.
Estére ha visszarakják nyitó árra doji lesz!
Ráadásul 200napos mozgón, 61.8as fibo és előző tető alatt.
Még mindig nincs belépési szignál szerintem egyik irányba sem.
Mivel mindenki shortban van többnyire, így a long mellé szavaznék, de kapjon jelet, vigye át előző tetőt, jöjjön forgalom, induljanak meg a papírok.
Valaki tudja mikor van OTP gyors? Az is érdekes számomra