Re: nincs cím 2014. május 9. 15:05 Hathor Előzmény: #702579 Szevasz Bud pajti! Mi van Buximaxinkkal? :D Szép napos doji eddig, előző tető alatt :D Lássuk mit hoz ki nap végére!