Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

Frontin

Sziasztok, shortjaim megvannak, bár már enyhe mínuszban a pozi (70 pont). Egyelőre fut tovább, nem sérült még olyan szint ami miatt zárnom kéne.