Re: nincs cím
rbbj11 Előzmény: #702494tessék vakember
1083 2014.05.07 17:42 rbbj11 (Tisztelt Tag) Re: nincs cím Címzett: @BudFox
reggel shortjaim nyíltak, és lehet duplázom a pakkot holnap. Mire a mai nagy öröm?
Nyilván fel akartam vágni vele, azért írtam be napi maxon, több száz pont emelkedés után, és nem reggel :)))) Véletlenül sem azért, mert nem vagyok föállású semittevö :)