Re: nincs cím 2014. május 7. 16:00 Hathor Előzmény: #702318 Szépen felfutott! Sztivnek gratulálok ismét! Mi a hír? Most nem vagyok csak rohangálok és néha benézek. Fórumon ott szoktak lenni a szükséges infok a történésekhez