Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #702268

BUX még mindig benne van a nagy háromszögben, amíg itt kolbászol, bizonytalanság lesz TAban szerintem. Rövidtávú spekulációk meg elég bizonytalanok. Tegnap még a mínuszos kereskedés alatt fényképeztem le a BUX havi chartomat, annak képe van, lentebbi értékkel. Nekem totál kinézett még egy havi zászló alakzat is, ami a háromszög aljára is ledobhatta volna felőlem a hatit, egy árbóc szalag szerint.

http://postimg.org/image/esvd5ffwd/full/

Kíváncsi vagyok mi lesz ma..

foytatódik-e itthon a short zárás, ahogy számított rá sztiv is.

A nyugati és ázsiai piacok bedobták a törölközőt..

Nikkei 2.5%mínuszban, USA napi aljon, bux forgalom nélkül 1.6%plusz.

Lesz-e ennek folytatása? Meglátjuk.