Re: nincs cím 2014. április 29. 21:04 Fornit Előzmény: #701882 CBSO-t is vettem. Mintha leválasztott lenne (cbs-ről), egész jó 5%-os osztalékhozama lesz, ahogy számolom, adok neki pár hónapot.