Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Fornit Előzmény: #701882

CBSO-t is vettem. Mintha leválasztott lenne (cbs-ről), egész jó 5%-os osztalékhozama lesz, ahogy számolom, adok neki pár hónapot.