Hozzászólás
rbbj11bakker, csodálkozom, h. még nem zárt be végleg a bet....egyenes csík egész nap! Eddig is Mari néni tőzsdéje volt, de ez már brutál....
bakker, csodálkozom, h. még nem zárt be végleg a bet....egyenes csík egész nap! Eddig is Mari néni tőzsdéje volt, de ez már brutál....